PKE, Keyless, STM32F103, Zemas Frekvences Modināšanas AS3933 Mācību Padome, Attīstības padomē, Avotu Kodu

PKE, Keyless, STM32F103, Zemas Frekvences Modināšanas AS3933 Mācību Padome, Attīstības padomē, Avotu Kodu

SKU: t96

Jauns produkts

€66.52 €62.53
Tagi: lielas jaudas mosfet, STM32, bumbu vārpstas, tornis veikbords, pke smart key, stm32f103c8t6, veikbords, valdes stm32, keyless pke, irfp250.

modname=ckeditor

Attīstības padomes parametri:

Bāzes stacijas valde:

1. MCU modelis: STM32F103C8. 2.433 Mhz superheterodyne saņemšanas modulis: SYN480. 3. Zemas frekvences pamostas raidošo antenu. 4. Izejas relejs. 5. Zemas frekvences modināšanas antenas sprieguma izvēle: DC 5 / 12V. 6. Borta USB uz TTL, lai sasniegtu komunikācijas, kā arī lejupielādēt programmas, barošanas bloks. 7. Mosties garākais attālums 7m

Tālvadības pults terminālis:

1. MCU modelis: STM32F103C8. 2.433 Mhz sūtīšanas modulis: SYN113 / 115. 3. Zemas frekvences pamostas uztverošo antenu x / y / z virzienā. 4. Tālvadības pults pogām. 5. Lejupielādēt un komunikācijas interfeiss (pad tipa). 6. CR2032 pogu, baterija, turētājs 7. Mosties, lai 7m 8. Elektroenerģijas patēriņš gaidstāves režīmā 15ua.

Bāzes stacijas konfigurācijas programmatūra:

Jūs varat tieši darbojas uz uzņēmējas datoru, lai izstrādātu darba parametru bāzes stacijas.Pēc iestatījumu parametrus, noklikšķiniet uz Izpildīt, lai nosūtītu ievades parametrus ar bāzes staciju valde.Bāzes staciju valdes saglabā parametri AT24C02 un bāzes stacijas strādās uzstādīt režīmu.Konfigurācijas parametrus iekšpusē bāzes stacijas var arī nolasīt.

Darba kārtībā: 1. Instalējiet CR2032 bateriju uz bāzes stacijas, valdes un pievienojiet nosūtot valde ar Android mobilā telefona datu kabeli datoram (vai pievienojiet DC12V barošana). 2. Ideāls stāvoklis, kas saņem valdes antenas novieto paralēli uztverošo antenu (vistālāk attālumu). 3. Ieslēdziet strāvas slēdzi, bāzes staciju valde ir ieslēgts, pēc bāzes staciju valde ir konfigurēts, tā sāk sūtīt trauksmes signālu (bāzes staciju valdes 433 RF ir gatavs saņemt tālvadības kontroles padomes atgriezt datus gaidīšanas laiks ir ap 4S, nav datu Out_LED un svilpe nedarbojas), sūtīt LF, Kad trauksmes signāls tiek nosūtīts, Sūtīt indikators iedegas, kad.Pēc tālvadības pults valde saņem trauksmes signālu, ar STM32 ir pamodies.Tajā pašā laikā, fiksēto kodu (arī var pielāgot, vai ritošā kods) dati tiek nosūtīti nepārtraukti, lai 3 reizes pa 433M RF pārraides modulis MCU.Dati tiek kodēta un svilpe skan 1-3 izklausās pēc derīguma pārbaudi, un Out_LED iedegas, tajā pašā laikā. 4. Manuālais režīms: noklusējuma automātiskā režīmā bāzes stacijas valde pēc starta (intervāls cikliskie pārraides LF signālu), nospiediet pārslēgt režīmu skala slēdzis H pozīcijas automātiska, L nostāju rokasgrāmata, uz priekšu un atpakaļ, var pārslēgties starp automātisko intervālu, pārraides vai manuālā pārnesumkārba, režīma indikators ir manuāla, Citādi, tas notiek automātiski.Manuālajā režīmā, JA signāls netiks automātiski nosūtīta, jums ir nepieciešams, lai īsi nospiediet pogu "nosūtīt", vienu reizi nospiediet, lai nosūtītu LF signālu vienu reizi, un tad gaidīt, lai saņemtu augstas frekvences datiem (gaidiet 4S). 5. Apraksts: iemesls, kāpēc bāzes stacijas, valdes nedarbojas pēc tam, kad saņem valdes gaida 4S: 1).Saņēmēja beigām ir tālu prom (valde ir tests, valdes un faktisko ietekmi, augstas frekvences tālvadības pults ir relatīvi zema.Nekomerciāliem pakāpe ir tikai testa izmantot, un netiek izmantoti, lai novērtētu testa valde.Par faktisko izmantošanas diapazonu, tai ir nepieciešams pievērst uzmanību uz atbilstošās antenas rezonanses kondensators, lai vēl vairāk uzlabotu LF efektu.Ir 32PF soli-pa-solim regulējams rezonanses kondensatori iekšā AS3933). 2).Vai tālvadības pults ir iemācījušies, vēlreiz mācīties. 6. Vispārējās plūsmas vadība: tālvadības pults valde ir pamodies ---> pēc pamošanās, analogais kods 433M tiek nosūtīts ---> uz 433M saņem signālu sūtīšanas board ---> uz bāzes stacijas valde pārbauda, vai saņemtie dati tiek juridiski ----> ieslēgt releju Izejas, indikators, skaņas signāls. 7. Detalizēta ekspluatācijas instrukcijas.Lūdzu, jautājiet par rokasgrāmatu, kas ir nedaudz atšķiras no iepriekš minētajiem, bet vispārējo darbību metode ir tāda pati.Piegāde saraksts: 1. Viens saņemšanas valdes un viens nosūtot valde. 2.125 Khz nosūta vienu antenu. 3. Shematiska diagramma PCB diagramma avota kodu, Nosūtīt pa pastu, ņemiet vērā, pastkastes.


  • Veids: Gaisa Kondicionieris Daļas

Saistītie Produkti

Bestsellers