Repeater 2G 3G 4G 800 850 1900 1700 2100 AWS LTE Mobilā tīkla Signāla Pastiprinātājs Amerikā Mobilo sakaru Amplifie Mobilā Signāla Pastiprinātājs

Repeater 2G 3G 4G 800 850 1900 1700 2100 AWS LTE Mobilā tīkla Signāla Pastiprinātājs Amerikā Mobilo sakaru Amplifie Mobilā Signāla Pastiprinātājs

SKU: t282

Jauns produkts

€137.71 €70.23
Tagi: mobilo sakaru tīklos retranslācijas, portatīvais mobilais tālrunis repeater, votek šūnu pastiprinātājs, 2g 3g 4g gsm signāla atkārtotājs 700, 2g 3g 4g pastiprinātājs, šūnu pastiprinātājs istaba, mobilo sakaru stūres pastiprinātājs, 2g 3g 4g gsm mobilo sakaru signāla atkārtotājs, tālrunis repeater, 2g 3g 4g gsm signālu.

Repeater 2G 3G 4G 800 850 1900 1700 2100 AWS LTE Mobilā tīkla Signāla Pastiprinātājs Amerikā Mobilo sakaru Amplifie Mobilā Signāla Pastiprinātājs, Lūdzu, atstājiet masāžas, par to, kas kontaktdakšu, kas jums nepieciešams, kad vietu secību.Ja nav messege pa kreisi, lai mēs varētu nosūtīt plug saskaņā ar mūsu pieredzi.

Svarīga Piezīme ( lūdzu, izlasiet , un, lūdzu izlasiet visus aprakstus uzmanīgi ) pārliecinieties, ka jūs varat saņemt labu signālu, ka jūs vēlaties, lai palielinātu jūsu mājas ārpusē,kuriem jābūt varat iegūt 3~5 bar signālu (-70dB~-90dB signāla stiprums) uz jūsu mobilo tālruni.Lūdzu, ņemiet vērā, ka signāla pastiprinātājs var tikai palielināt mobilā tīkla signāla, bet nepalīdz radīt jebkuru signālu.Piemēram, ja jūsu ārpus signāls ir 0, bārs, tas var nedarboties, vai nest signālu..Zemāk ir metode, lai pārbaudītu mobilā tālruņa signāla stiprumu.Ieslēdziet tīkla (2G/3G/4G) jūs vēlaties, lai pastiprinātu un iet ārā no savas mājas: A: Instalētu lietotni: Tīkla šūnas info Lite, un parādītu screenshotu, lai mums.B: Ja jūs izmantojat iPhone .Turot tālruni ārpus.Zvanīt: *3001#12345#* → noklikšķiniet uz Apkalpo Šūnas info 1).Lūdzu, pārliecinieties, vai frekvenču joslā no jūsu sim karte ir piemērotas šim postenim. 2).Lūdzu pārliecinieties, ka uz jūsu ārpus mājas, var iegūt labu signālu, ka jūs vēlaties, lai palielinātu.Par jūsu mobilais var rādīt 3~5 bar signālu (vismaz catch-70dB~-90dB).Citādi pastiprinātājs, nevar uzlabot savu signālu iepakojums: 1.Signāla Pastiprinātājs 2.Āra signālu antenas 3.Iekštelpu signāla antena(ar 3M Kabeli ) 4.15 metru Kabeli 5.Angļu rokasgrāmata uzstādīšanas soļi: 1. Noteikt uzņemšanas jumta antenai vai augstās vietas un pagrieziena signāla punktu. 2. Pievienojiet ārējo antenu, lai atkārtotājs mašīna " BTS " ostas caur kabeli. 3. Pievienojiet iekštelpu antenas, lai atkārtotājs " MS " ostā. 4. AC pievienojiet strāvas vadu strāvas avotam un gatavo. 5. PADOMS: āra antena būtu "izolēti" no iekšējā antena, kas ir, tas ir konstruktīvs šķēršļi (sienas, starpsienas u.c.) starp antenām.Piezīme :ja āra antenu un iekštelpu antena ir atdalīta nav pietiekami, tad tā būs sevis svārstības.tālrunis nesaņem signālu.

Pirms Un Pēc Salīdzināšanai

Kur Izmantot

Skaists Izskats: Jaunu stilu, lielo ekrānu, unikālu dizainu, ir ne tikai mobilo telefonu signāla pastiprinātājs, bet arī mākslas darbus.To var lietot par dzīvokli, viesnīca, birojs, pagraba ēku, kafejnīcā un lielveikalā utt.

Produkta Apraksts:

Ārējās žurnāls periodiski antena

9dBi peļņa

frekvenču diapazons : 800~2700mhz

N sievišķais savienotājs

Iekšējais Griestu antena

7dB peļņa

frekvenču diapazons : 700~2700mhz

N vīriešu savienotājs

Koaksiālie RG6 15m kabelis

50ohm

N vīriešu savienotājs

Kā izvēlēties piemērotu pastiprinātājs?

JĀPIEVĒRŠ UZMANĪBA, PIRMS PASŪTĀT

1.Lūdzu, pārliecinieties, ka tās frekvences vietā, kur jūs gatavojas, lai instalētu ir spēles ar jūsu mobilo tālruni.Frekvences nesakrīt, tas noasa darbu.

2.Un pārliecinieties, ka jūs varat iegūt vismaz 3 bāri signālu no āra, pirms jūs nopirkt, citādi šis produkts nevar palīdzēt jums.Tas nepieciešams, āra labs signāls, lai uzlabotu jūsu iekštelpu signālu.

3.lūdzu, instalējiet sekot mūsu uzstādīšanas soļi.Ja tiešām NEVAR darbi, lūdzu, sazinieties ar mums pievienotie attēli vai video, tāpēc, ka mēs varam jums palīdzēt pārbaudīt.NE tikai atvērt strīdiem, bez komunikācijas.

Šeit ir veids, lai jūs to testu biežumu,

Ja jums ir nepieciešama, Lūdzu, izvēlieties signāla (2G/3G/4G) jūs vēlaties, pirmais un, pārbaudiet to kā tālāk ,

Apple sistēma: zvanīt : *3001#12345#* ,signāls parādīsies uz displeja augšējā kreisajā stūrī.

Samsung sistēma : zvanīt : *#0011#

Vai varat lejupielādēt "Šūnu Kartētājs" app, lai pārbaudītu .

Put jūsu tālruņa tur, lai pārbaudītu tās signāla strengthness ārpuses:

Android : settingrarrabout phonerarrstatusrarrnetwork ,dbm displejs ir ne -75dbm, lai -85dbm apkārt ;

IOS : skala *3001#12345#*, dbm displejs ir ne -75dbm, lai -85dbm apkārt ;

Ja jums ir nepieciešama palīdzība , lūdzu, sazinieties ar mums, mēs noteikti izmēģiniet mūsu spēkos, lai palīdzētu.

What 's In Box


  • Sertifikācija: CE
  • Modeļa Numurs: S2CAWR
  • Iezīme: Uzlabot 2G 3G 4G tajā pašā laikā
  • Peļņa: 70dB
  • Accessaries: Repeater Vienība, žurnālu, periodisko antenas, 15m Kabelis, Iekštelpu antena, Strāvas
  • Sertifikāts: CE un ROHS.
  • Pārklājums: 200-600sqm bez šķēršļiem
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Piemērots Valstīm: Amerika
  • Izejas: 20dBm

Saistītie Produkti

Bestsellers