• Tomes maratons

Pieteiktie dalībnieki

VārdsDz. gadsDistaneGrupaKomandaPilsētaSamaksāts
Pēteris Strautmanis195950 kmV50Mārupes novads
Jānis Bošs198950 kmV30Tregers MTBrĪGA
Gints Krastiņš198850 kmV30Saldus
Uģis Lielmanis198350 kmV30Engures sportamTalsi
Lauris Purniņš198650 kmV30DTG-MySportRīga
Kārlis Vanags198450 kmV30DTG-MySportTalsi
Gints Lūsis198450 kmV30DTG-MySportTalsi
Juris Damškalns198350 kmV30DTG-MySportTalsi
Aksels Bresme200050 kmV20DTG-MySportTalsi
Oskars Muižnieks198950 kmV30DTG-MySportLiepāja
Uldis Ālītis198350 kmV30DTG-MySportRīga
Edgars Brigmanis198250 kmV30DTG-MySportRīga
Armands Priede199450 kmV20DTG-MySportRīga
Andžs Flaksis199150 kmV20DTG-MySportRīga
Arvīds Bumburs198650 kmV30Jūrmala
Uldis Leimanis198050 kmV40#groheteamlatviaJūrmala
Jānis Dābols Freijs197750 kmV40Engures SportamMārupe
Arturs Sisolatins198350 kmV30ZZKRiga
Gustavs Zatlers197850 kmV40Velohooligans/Ķeizari 1Suži
Mārcis Rokjānis198450 kmV30Velotreniņi.lvVālodzes, Stopiņu novads
Vidvuds Ziediņš197050 kmV50elpo teamĶekava
Aigars Lebedoks197350 kmV40Velo klubs SIGULDASigulda
Andris Sarksņa199950 kmV20velotreniņi.lv Ogre
Arvīds Šteinbergs196150 kmV50Ozolnieki
Mārtiņš Stoļaronoks198550 kmV30Jūrmala
Sergejs Apsitis196250 kmV50Riga
Katrīna Jaunslaviete-Kipure199150 kmS20ZZK
Mārtiņš Puriņš197850 kmV40sporta klubs VENDICēsis
Aldis Sarksņa197650 kmV40Ogre
Uldis Kalviškis198850 kmV30ECENTALimbaži
Alvis Podiņš198450 kmV30Velohooligans/Ķeizari-1Valka
Kristaps Kipurs198350 kmV30Ebike Machine
Edgars Lācis198450 kmV30Jurmala
Jānis Teivišs198250 kmV30Virsotne/MARMOTRīga
Linda Tautere197350 kmS40Ozolnieki
Juris Veldre197550 kmV40Virsotne/MARMOTRīga
Arvis Neilands197650 kmV40Ozolnieki
Anita Muižniece196750 kmS50Alūksne
Andris Pētersons196650 kmV50Rīga
Agris Krievāns198650 kmV30Naukšēni
Aleksandrs Patrijuks199350 kmV20DTG-MySportPļaviņas
Armands Kalnačs199150 kmV20
Lauris Celitāns198150 kmV30Garām ejot/nanotev.lvRīga
Māris KRŪMIŅŠ198350 kmV30Riga
Einārs Bērze198050 kmV40Wess MotorsJūrmala
Jānis Ulmanis198850 kmV30Rīga
Oskars Plavnieks198350 kmV30ECENTAIkšķile
Artis Liepiņš198650 kmV30Rīga
Oskars Lubavs198550 kmV30
Kaspars Krievs198250 kmV30Garkalne
Agris Podiņš198850 kmV30Velohooligans/Keizari-1Valka
Oskars Ārgalis198650 kmV30Velohooligans/Ķeizari-1Rīga
Artūrs Gabaliņš198850 kmV30Krown LiepājaLiepāja
Edijs Silnieks199250 kmV20MTB GROBIŅAGrobiņa
Zigmārs Bērziņš198350 kmV30Velohooligans/Keizari-1Valmiera
Edijs Brambats197550 kmV40NavBabītes novads
Laura Ramane199050 kmS30Bauskas velokomandaBauska
Aivars Galigins198250 kmV30Bauskas velokomandaBauska
Uldis Platnieks197950 kmV40Velohooligans/Ķeizari 1Valka
Kristaps Kancers198150 kmV30BELO Cycling projectRīga
Arturs Bautris199050 kmV30Velo klubs Sigulda Krimulda
Mareks Logins198350 kmV30Rīga
Valērijs Golvers196750 kmV50
Oskars Saulītis198550 kmV30Velo klubs Sigulda Sigulda
Kristaps Egle197750 kmV40velo klubs SiguldaSigulda
Krišjānis Bite198550 kmV30Velo klubs Sigulda
Andris Habermanis198650 kmV30Velo Klubs SiguldaSigulda
Sandis Griķis197550 kmV40Velo klubs SiguldaSigulda
Salvis Sarkanābols198350 kmV30BASSOBaloži
Mārtiņš Karlsons198350 kmV30Rīga
Raivo Sarkanābols198250 kmV30BASSORīga
Sandis Ķemers198550 kmV30DTG-Mysport
Jānis Ankravs197050 kmV50www.ankravs.lvMārupe
Ints Lērme197550 kmV40Dako ZiemeļvidzemeValmiera
Sergejs Kuncevičs198750 kmV30Velohooligans/Ķeizari-1Valka
Roberts Viļums198050 kmV40DTG-MySportPārogre
Andis Žukauskas198250 kmV30Visa veida kustībaLielvārde
Rihards Rieka199750 kmV20Velohooligans/Ķeizari-1Rīga
Raitis Saulītis199050 kmV30Ķekava
Kristers Kovgers199250 kmV20DAKO ZiemelļvidzemeAlūksne
Aigars Kalnups198650 kmV304 Sekundes/ VudlandeRīga
Anastasija Krumina199650 kmS20ZZKRiga
Rolands Burcevs198950 kmV30Rezekne
Raivis Jansons198750 kmV30VW Komerctransports - Veloprofs.lvMārupe
Kristaps Zaļupe197650 kmV40Komandu NAVLimbaži
Mārtiņš Paupers198750 kmV30Velo ShopsUpesciems
Mikus Herbsts199850 kmV20Cēsis
Markuss Herbsts200050 kmV20Cēsis
Kārlis Smilktens197250 kmV40KS Sporta klubs
Oskars Švāgers198450 kmV30Bauskas velo komandaBauska
Raivis Terinks197350 kmV40Ikšķile VeloIkšķile
Jānis Mičulis197850 kmV40Bauskas VelokomandaBauska
Normunds Stanevics197750 kmV40KS SportaKlubsRiga
Jēkabs Vītols200150 kmV20VW-Veloprofs.lvSigulda
Nauris Birkentāls199350 kmV20RAIMAKSTalsi
Sandis Goža198250 kmV30Dobeles Dzirnavnieks/FeelFreeDobele
Reinis Korsūnovs199250 kmV20Talsu Pakalnu Sporta KlubsTalsi
Edzus CABULIS198850 kmV30Cesis
Reinis Juršēvičs199750 kmV20SK PriekuļiCēsis
Kaspars Čikste198150 kmV30Dobeles Dzirnavnieks/FeelFreeDobele
Mikus Laucenieks198950 kmV30Skriveri
Andis Gailitis198250 kmV30Bro broCesis
Andris ROZĪTIS197850 kmV40ZZKRīga
Mārtiņš Knostenbergs198250 kmV30Garām ejotMadona
Uldis Volgemuts197650 kmV40Grobiņa
Kaspars Serģis199250 kmV20ASK-PatriaCēsis
Ivars Lācis196350 kmV50Valka
Voldemars Kaktins198150 kmV30KomandaKegums
Māris Bogdanovičs199150 kmV20Dobeles dzirnavnieks/FeelFreeDobele
Raivis Ritums198650 kmV30Dobeles dzirnavnieks/FeelFreeSigulda
Edgars Ārgalis198750 kmV30Velohooligans/Keizari-1Valka
Elvijs Vikštrems198650 kmV30Velo+ Bottari BalticRiga
Mareks Vītols197550 kmV40Rīga
Andrejs Ziema197050 kmV50Kocēni
Anita Antone050 kmS20Baldones velokomandaBaldone
Kaspars Ādams198450 kmV30Nereta
Māris Āķītis197550 kmV40Picture Happy MTBRīga
Valts Laicāns197950 kmV40Sporta klubs WendiGarkalnes novads
Kārlis Baltacis199250 kmV20VW Komerctransports-Veloprofs.lvCarnikava
MARTIN URGA196850 kmV50DzNKJūrmala
Arvīds Pipirs196350 kmV50Krasti
Normunds Ērmanis197350 kmV40Ķekava
Agris Pētersons196450 kmV50BoschRīga
Monta Vikštrema198350 kmS30DzNKRīga
Ādolfs Žunna199350 kmV20Valmieras velo vienībaValmiera
Olga Zaharova197650 kmS40Velo+ Bottari BalticĀdaži
Aigars Paegle198150 kmV30HC Bike toursTome
Elmārs Olšteins196350 kmV50ĀdažuVeloĀdaži
Alvis Zelčs198550 kmV30Kocēnu novadsVaidava
Rolands Putniņš198850 kmV30Dako ZiemeļvidzemeValmiera
Artis Ludboržs198350 kmV30ReVeloOgre
Ģirts Cirvelis198950 kmV30ROADEXRīga
Raitis Cirvelis198950 kmV30ROADEXRīga
Juris Žīgurs198650 kmV30
Renārs Birkentāls200150 kmV20RAIMAKSTalsi
Mārtiņš Zalonskis198250 kmV30MTB Grobiņas novadsLiepāja
Krista Pūcīte199450 kmS20RoadexTalsi
Kristaps Niedra199150 kmV20ROADEXTukums
Kristaps Jaunozoliņš199050 kmV30
Kaspars Holšteins197850 kmV40Lielvārde
Andris Vilcāns198950 kmV30Ērgļi
Roberts Birkants199650 kmV20NN Sporta klubsRīga
Pēteris Birkants198950 kmV30NN Sporta klubsRīga
Viesturs Birkants196250 kmV50NN Sporta klubsRīga
Mārtiņš Kleinhofs198950 kmV30Velotreniņi.lvBaloži
Jānis Dansons197850 kmV40BT 1 MTB teamSalaspils
Toms Skujiņš199050 kmV30ROADEXRīga
Dzintars Ausmanis199050 kmV30Patria BottecchiaKuldīga
Līga Actiņa198250 kmS30Livelo/ZeltaZemeRīga
Renārs Zaļeskis198150 kmV30KS Sporta KlubsĀdaži
Rihards Ēvele198350 kmV30KS Sporta KlubsOzolnieki
Edgars Riekstiņš198050 kmV40Rīga
Jānis Ozols197850 kmV40zzkTukums
HARIJS PŪRIS196850 kmV50RIGAS SATIKSMERiga
Ilona Lavrenova197250 kmS40Rīgas satiksme
Māris Šlapins197550 kmV40Rīga
Aivis Ieviņš197450 kmV40FREMAXRīga
Mārtiņš Dzelmītis197950 kmV40Lielvārde
Ilgvars Kalniņš197250 kmV40Limbaži
Matīss Kauls199250 kmV20Vecpiebalga RullēVarakļāni
Sandis Sokolovs197650 kmV40Rīgas satiksmeSalapils
Monta Pauloviča198750 kmS30ĀdažiVeloAdazi
Mārcis Paulovičs198350 kmV30ĀdažiVeloĀdaži
Valdis Pelšs199050 kmV30Rīga
Andris Dimants197950 kmV40TREKOgre
Andris Stalidzāns198450 kmV30Krimuldas veloKrimulda
Juris Stanka196650 kmV50Rīgas satiksmeRīga
Reinis Andrijanovs198850 kmV30Dobeles dzirnavnieks/FeelFreeRīga
Pēteris Meņģelis196150 kmV50Rīgas SatiksmeJūrmala
Madara Āboma200150 kmS20Dobeles dzirnavnieks/FeelFreeDobele
Sandijs Kļaviņš199350 kmV20Hawaii Express AerifyRīga
Mārtiņš Daļeckis198650 kmV30Hawaii Express AerifyRīga
Zigmārs Zučiks198050 kmV40Hawaii Express AerifyRīga
Ivo Irbe198650 kmV30Hawaii Express AerifyRīga
Mārcis Dedzis198350 kmV30Hawaii Express AerifyRīga
Egils Mežaks197550 kmV40VeloRītsGulbene
Renāts Ņikitins198150 kmV30Rīgas satiksmeRīga
Arvis Eņģelis198250 kmV30ĀdažiVeloRīga
Guntis Krūmiņš197750 kmV40BT1 MTB TEAMSigulda
Imants Šmits196650 kmV50Rīgas SatiksmeRīga
Ilona Vaivode197450 kmS40LiVelo / Zelta ZemeRīga
Roberts Mālnieks196150 kmV50LiVelo / Zelta ZemeLīvāni
Gatis Ziemelis198350 kmV30LiVelo / Zelta ZemeLīvāni
Māris Kušners198550 kmV30Krimuldas veloKrimuldas Novads
Baiba Gorovenko198950 kmS30Sporta Klubs WENDICēsis
Edgars Grīga199350 kmV20
GUNTIS ŠVERNS198250 kmV30Krimuldas veloLATVIA
Aivis Karzons199050 kmV30MTB NīcasLiepāja
Gints Rudzītis198050 kmV40Valmieras velo vienībaKocēnu novads
Jānis Keiselis197250 kmV40Baldones lauku teritorija Sūnupes
Jānis Braže198650 kmV30MTB NīcaLiepāja
Ģirts Jakuška197950 kmV40Baldones velokomanda
Inese Liepiņa197850 kmS40ĀdažiVeloĀdaži
Šarlote Medne200150 kmS20KS Sporta kluba komandaIkšķile
Alēns Jukšinskis198450 kmV30
Andis Miončinskis197850 kmV40BASSORīga
Jānis Purmalis198050 kmV40BassoSmiltene
Kaspars Balodis198350 kmV30ĒrgļiĒrgļi
Atis Paksis198150 kmV30FILTERRīga
Andris Jurka198250 kmV30FILTERĀdaži
Rudolfs Gulbis197450 kmV40Baltezers
Māris Zudāns197050 kmV50KS Sporta klubsIkšķile
Roberts Eberliņš198550 kmV30VW Komerctransports-Veloprofs.lvRīga
Raitis Zalitis197750 kmV40Saulkrasti
Jānis Prindulis198050 kmV40DTG-MySport
Viesturs Ozolins198150 kmV30
Artis Pujats199150 kmV20Green MotorsĶekava
Kārlis Dzalbs197250 kmV40
Juris Kalnins198650 kmV30Rīga
Pēteris Russkis198450 kmV30Green MotorsRīga
Mihails Janins197950 kmV40VELO+ BOTTARI BALTICJurmala
Mintauts Buks195350 kmV50KaķīškalnsSigulda
Andrejs Mambetovs197650 kmV40VecmīlgrāvisRīga
Vladislavs Petičonoks198250 kmV30VELO+ BOTTARI BALTICJurmala
Henrihs Damroze197650 kmV40
Krists Močs199350 kmV20Saldus
Sandis Riņķis198450 kmV30Mārupe
Kristiāna Maskava200150 kmS20MB SPORT - EMU CYCLING TEAMRīga
Edvarts Višķers199850 kmV20“Savējais”Koknese
Aigars Vasilis198250 kmV30AveloVecpiebalga
Māris Lūsis197850 kmV40BT 1 MTBBaloži
Ģirts Prauliņš196650 kmV50
Kristaps Ozols199150 kmV20Ādaži
Zintis Gaspažiņš198550 kmV30Rīga
PĒTERIS BEĶERS196150 kmV50
Evija Ziediņa199050 kmS30KS Sporta klubsRīga
Ints Celmaraugs196550 kmV50PukukurjersBalozi
Uldis Berners196550 kmV50Hawai ExpressRga
Vladislavs Fesenko198750 kmV30Velo+Riga
Andris Vorons197150 kmV40KS Sporta klubsRīga
Andris Ribulis197050 kmV50
Didzis Erglis197250 kmV40Riga
Helena Ergle199950 kmS20RRSRiga
Oskars Purmalis198450 kmV30
Denisa Druka-Jaunzeme197850 kmS40SK ASIRīga
Raivis Dzosens198050 kmV40Green MotorsRīga
Aivars Skridulis198950 kmV30VW Komerctransports - Veloprofs.lv
Astra Laugale197050 kmS50Rīga
Aleksandrs Vaganovs198350 kmV30Rīga
Pēteris Vaganovs197750 kmV40Rīga
Andrejs Osipovs200150 kmV20Rīga
Toms Dinsbergs198850 kmV30Hawaii Express AerifyKandava
Paulis Snipke197950 kmV40
Gatis Valdonis198250 kmV30MTB TalsiRīga
Raimonds Brokans197350 kmV40Jaunolaine, Medemciems
Toms Zirdziņš197750 kmV40velotreniņi.lvMārupe
Karels Paškausks197650 kmV40Dobeles dzirnavnieks/FeelFreeDobele
Aigars Krasts196650 kmV50NN Sporta KlubsRiga
Deins Kaņepējs199550 kmV20Mysport-DTGPļaviņas
Artūrs Sprudzàns198550 kmV30MYSportRîga
Kristaps Kārkliņš199950 kmV20Dako ZiemeļvidzemeSigulda
Armands Freidenfelds196550 kmV50-Skrunda
Andris Mašnjuks198050 kmV40Ironwill StellOgre
Alekss Krasts200150 kmV20Dobeles dzirnavnieks/FeelFreeOgre
Raimonds Straume197150 kmV40
Nils Lībietis200150 kmV20Rīga
Armands Pivors198050 kmV40Ogre/Nesēdi mājāsOgre
Kristaps Kazarevskis198550 kmV30Ogre/Nesēdi mājāsOgre
Mārtiņš Gailītis198350 kmV30Ogre/Nesēdi mājāsOgre
Oskars Urbanovičs199250 kmV20Ogre/Nesēdi mājāsOgre
Andris Romanovskis199950 kmV20Ogre/Nesēdi mājāsOgre
Ivars Prokofjevs199150 kmV20ZZKCēsis
Ricards Jakobsons198150 kmV30MB SPORT - EMURīga
Alvis Šķēps199850 kmV20Cēsis
Einārs Šveicers197550 kmV40Dobeles Dzirnavnieks/FeelFreeDobele
Nils Kazaks197050 kmV50Baldones velokomandaBaldone
Elizabete Šterna199850 kmS20Sigulda
Aleksandrs Pridorožnijs199150 kmV20Jūrmala
Vladimirs Avgustins198350 kmV30Rīga
Aivars Tirzītis197450 kmV40
Sergejs Sergejevs198050 kmV40Rīga
Dzintars Osītis196850 kmV50Priekuļi
Elvis Švecs199350 kmV20Baloži
Juris Pūpols196250 kmV50
Jānis Rapa197450 kmV40
Māris Briedis198650 kmV30TietoRīga
Anatolijs Golovens197950 kmV40Riga
Mārtiņš Spreslis198750 kmV30Rīga
Kārlis Spreslis198750 kmV30Rīga
dzintars Kaņepējs196850 kmV50SkanstePļaviņas
Armands Baris198350 kmV30Tomes TīģeriRiga
Renāte Rodionova200150 kmS20Carnikava
Uldis Robļevskis198350 kmV30Ogre/Nesēdi mājāsOgre
Aivis Briedis198450 kmV30Ogre
Andrejs Pomenko198150 kmV30Engures SportamJelgava
Pauls Rubenis200150 kmV20Tartu 2024 - Balticchaincycling.comRīga
Jānis Priževoits198550 kmV30VW Komerctransports - Veloprofs.lvĶegums
Vladimirs Stupnikovs197850 kmV40Riga
Edijs Kudiņš197250 kmV40Ādaži
Jekabs Abrickis198850 kmV30Adazi
Mārtiņš Garais199050 kmV30iSmile.lvRīga
normunds griestiņš198350 kmV30madona velo coolmadona
Dairis Madernieks198450 kmV30velo coolMadona
Jānis Cercins198850 kmV30MTB PriekuļiCēsis
Sergejs Rodionovs196550 kmV50ĀdažiVeloCarnikava
Ritvars Jakubovskis197950 kmV40Koknese
Jānis Tiltiņš197650 kmV40Grohe Team LatviaRīga
Ainārs Priedeslaipa197250 kmV40

Nolikumā noteikto dalības maksu iespējams apmaksāt šādos veidos:

  • Ar pārskaitījumu uz zemāk redzamajiem rekvizītiem:
    Sporta klubs MySport
    Reģ. nr. 40008180429
    Konts: LV86HABA0551033709461
  • Veikalā MySport Rīgā Dārzciema ielā 60

Maksājuma informācijā jānorāda dalībnieka vārds uzvārds, dzimšanas gads un grupa kurā startē.

Dalībnieka pieteikums tiek pieņemts tikai pēc pilnas dalības maksas apmaksas.

Katras reģistrēšanās kārtas dalības maksa ir spēkā, ja to esam saņēmuši līdz norādītās pieteikšanās kārtas beigām.

Jautājumu gadījumā lūdzam rakstīt uz lauris@my-sport.lv

<< Atpakaļ uz sacensību lapu