• Tomes maratons

Pieteiktie dalībnieki

VārdsDz. gadsDistaneGrupaKomandaPilsētaSamaksāts
Jānis Bošs198950 kmV30NavRīga
Lauris Purniņš198650 kmV30DTG-MySportRīga
Raimonds Brics198250 kmV30DTG-MySportPļaviņas
Roberts Viļums198050 kmV30DTG-MySportOgre
Aleksandrs Filipovs198450 kmV30DTG-MySportRīga
Oskars Muižnieks198950 kmV30DTG-MySportLiepāja
Uldis Ālītis198350 kmV30DTG-MySportRīga
Aleksandrs Patrijuks199350 kmV20DTG-MySportPļaviņas
Lauris Ermansons197850 kmV40KS Sporta KlubsAllaži
Mārtiņš Puriņš197850 kmV40
Renārs Pūcītis198750 kmV30Lizums - Avoti SWFRīga
Jānis Pētersons198850 kmV30Engures sportamRīga
Nauris Birkentāls199350 kmV20SUBARU AD REM Auto MTBTalsi
Raivo Zils198050 kmV30LMTOgre
Ilgvars Kalniņš197250 kmV40Limbaži
Ainars Priedeslaipa197250 kmV40Sealine Agency SiaRiga
Uldis Kalviškis198850 kmV30ECENTALimbaži
Kārlis Levitass198750 kmV30SK PriekuļiPriekuļi
Edmunds Dārznieks199350 kmV20Lizums - Avoti SWFLizums
Oskars Pļavnieks198350 kmV30EcentaIkšķile
Armands Priede199450 kmV20DTG-MySportRīga
Reinis Juršēvičs199750 kmV20SK PriekuļiCēsis
Guntis Dukalskis197850 kmV40KS sporta klubsKrustkalni
Jānis Dābols Freijs197750 kmV40Mārupe
Imants Šmits196650 kmV50LiVelo \\Zelta Zeme Rīga
Kārlis Smilktens197250 kmV40KS Sporta klubs
Salvis Sarkanābols198350 kmV30MR RIPOBaloži
Raivo Sarkanābols198250 kmV30MR RIPORīga
Andis Miončinskis197850 kmV40MR RIPORīga
Kaspars Holšteins197850 kmV40MR RIPO
Aivars Dārznieks198650 kmV30Lizums - Avoti SWFLizums
Ints Lērme197550 kmV40Vidzemes Mērnieks/ DAKO ZiemeļvidzemeValmiera
Kristaps Kancers198150 kmV30BELO Cycling ProjectRīga
Oskars Apinis198550 kmV30Patria BotecchiaRīga
Sergejs Rodionovs196550 kmV50AdaziVeloCarnikava
Pēteris Beķers196150 kmV50Jumpava
Austris Kokins198650 kmV30
Viktors Baumanis196150 kmV50LatvelloRiga
Armands Berķis196650 kmV50mammadabaRīga
Gints Tabūns198150 kmV30deco mēbelesOgre
Paulis Snipke197950 kmV40TriGo
Mikus Herbsts199850 kmV20GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP CYCLING TEAM
Markuss Herbsts200050 kmV20GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP CYCLING TEAM
Kristaps Egle197750 kmV404sekundesSigulda
Henrihs Damroze197650 kmV40Rīga
Toms Dinsbergs198850 kmV30Hawaii Express ScottTalsi
Andris Habermanis198650 kmV30Ziedlejas.lvSigulda
Viesturs Birkants196250 kmV50NN sporta klubsRīga
Pēteris Birkants198950 kmV30NN sporta klubsRīga
Roberts Birkants199650 kmV20NN sporta klubsRīga
Raitis Bēmers198050 kmV30Baldones velokomandaBaldone
Ints Celmaraugs196550 kmV50AVE KurjersRīga
Uldis Berners196550 kmV50Hawaii ExpressRīga
Raimonds Brokāns197350 kmV40NN Sporta KlubsRīga
Gints Grinbergs198050 kmV30SeloniaViesite
Evita Bauska198650 kmS30SeloniaViesīte
Juris Kuzņecovs196250 kmV50SeloniaViesīte
Juris Zlobins197950 kmV40SeloniaAknīste
Ivars Romancevičs198550 kmV30SeloniaJēkabpils
Jānis Novikovs197650 kmV40LiVelo / Zelta ZemeLīvāni
Juris Veldre197550 kmV40FansSkodaRiga
Linda Tautere197350 kmS40HM AgroOzolnieki
Arvis Neilands197650 kmV40HM AgroOzolnieki
Einārs Bērze198050 kmV30Wess MotorsJūrmala
Jānis Teivišs198250 kmV30Fans ŠkodaRīga
Andis Gailitis198250 kmV30Bro Bro TeamCesis
Aigars Vasilis198250 kmV30VecpiebalgaVecpiebalga
Ervīns Freimanis198650 kmV30Tregers.lv MTBRiga
Aigars Krasts196650 kmV50NN Sporta klubsUlbroka
Reinis Jasliņš197350 kmV40Burusports Ridley teamRīga
Andris Barovskis199150 kmV20ECENTARīga
Aldis Zelčs197050 kmV40Sporta klubs WENDICēsis
Aivars Galigins198250 kmV30Bauskas sporta centrs "Mēmele"Bauska
Rego Strazdiņš196650 kmV50Hawaii ExpressLīgatne
Edgars Brigmanis198250 kmV30Baldones velokomandaBaldone
Sandis Riņķis198450 kmV30KS Sporta Klubs
Ēriks Kārklis197750 kmV40Lielvārde
Jānis Priževoits198550 kmV30VW Komerctransports-Veloprofs.lvĶegums
Jānis Kalniņš198250 kmV30LiVelo Zelta Zeme
Artūrs Krasts200050 kmV20NN Sporta klubsUlbroka
Lauris Sniķers196150 kmV50Dobeles Dzirnavnieks/FeelFreeDobele
Raivis Jansons198750 kmV30VW Komerctransports-Veloprofs.lvMārupe
ANDRIS ROZĪTIS197850 kmV40ZZK
Edgars Nikels198350 kmV30Virsotne/MARMOTRīga
Kārlis Ermansons198850 kmV30Stats GrupaSigulda
Kristaps Ščedrovs198850 kmV30Stats GrupaSigulda
Dairis Madernieks198450 kmV30Madona
Artis Ludboržs198350 kmV30ReVeloOgre
Raitis Ludboržs198450 kmV30ReVelojēkabpils
Māris Šlapins197550 kmV40Rīga
Einars Sveicers197550 kmV40Dobele
Rihards Zauska198950 kmV30SEOMEDIA.LVĀdaži
Dmitrijs Sorokins198250 kmV30ZZKRiga
Kristofers Lembergs199550 kmV20
Ivars Lazdiņš198650 kmV304sekundesAlūksne
Alberts Grants199150 kmV20Stopiņi veloRīga
Atis Paksis198150 kmV30FILTER-SCOTTRīga
Roberts Draugs197650 kmV40HAWAII EXPRESS SCOTTRīga
Laila Slaide200525 kmS15Baldones LauvasRīga
Monta Slaide200325 kmS16Baldones LauvasRīga
Lita Salina198625 kmVeselības klase DāmasRīga
Atis Gailis197725 kmVeselības klase Kungi
Alēns Jukšinskis198425 kmVeselības klase KungiMārupe
Artūrs Miezītis198825 kmVeselības klase Kungielpo teamJaunolaine
Jānis Plakanis198625 kmVeselības klase Kungielpo teamDaugmale
Viktorija Spruģevica200325 kmS16MTB TalsiTalsi
Renārs Arājs197425 kmVeselības klase KungiDTG-MySportValmiera
Gatis Svētiņš198425 kmVeselības klase KungiDTG-MySportRīga
Kārlis Vanags198425 kmVeselības klase KungiDTG-MySportTalsi
Gints Lūsis198425 kmVeselības klase KungiDTG-MySportTalsi
Juris Damškalns198325 kmVeselības klase KungiDTG-MySportTalsi
Aksels Bresme200025 kmVeselības klase KungiDTG-MySportTalsi
Jānis Kalniņš199125 kmVeselības klase Kungi
Gatis Poltiņņikovs198525 kmVeselības klase KungiAutoeksperts-THULEALŪKSNE
Artūrs Grīnbergs198825 kmVeselības klase KungiAutoeksperts-THULEAlūksne
Aivis Janauskis198725 kmVeselības klase KungiĪstie večiSalaspils
Jānis Lapsiņš198525 kmVeselības klase Kungix99Ogre
Kārlis Švēde-Grīnbergs199625 kmVeselības klase KungiTalsi
Jānis Grīnvalds199125 kmVeselības klase KungiStende
Alvis Podiņš198425 kmVeselības klase KungiVelohooligansRīga
Madars Dauškans197625 kmVeselības klase KungiĪstie večiĶevava
Guntis Krūmiņš197725 kmVeselības klase KungiBT1 MTB TEAMSigulda
Rinalds Vītoliņš198125 kmVeselības klase KungiCoca colaOgre
Rinalds Skopāns200225 kmV16VelorītsGulbene
Renārs Birkentāls199925 kmV20SUBARU AD REM Auto MTBTalsi
Lauris Celitāns198125 kmVeselības klase KungiGarām ejotRīga
Kristers Celitāns200725 kmV12Garām ejotRīga
Vladislavs Hļiboiko198625 kmVeselības klase KungiThe Last GentlemanRīga
Nauris Rags198925 kmVeselības klase KungiThe Last GentlemanSigulda
Kaspars Varans025 kmVeselības klase KungiThe Last GentlemanRiga
Daiga Rutka197525 kmVeselības klase DāmasRīga
Ilmārs Birskis198725 kmVeselības klase KungiScarlight Movistar TeamRiga
Juris Stanka196625 kmVeselības klase KungiRīgas SatiksmeRīga
Normunds Ērmanis197325 kmVeselības klase KungiĶekava
Ilvars Kalniņš200525 kmV15Limbažu nov.
Andris Mašnjuks198025 kmVeselības klase Kungi
Uldis Grīnbergs197925 kmVeselības klase KungiĪstie večiRīga
Kaspars Vilcāns198825 kmVeselības klase KungiKOBRASOgre
Edzus Cabulis198825 kmVeselības klase KungiCēsis
Artūrs Lazdāns198925 kmVeselības klase KungiKOBRASOgre
Aigars Krauklis198725 kmVeselības klase Kungi#groheteamlatviaKoknese
Ilze Lukoševiča197225 kmVeselības klase DāmasDaugmale
Guntis Kazāks196725 kmVeselības klase KungiDaugmale
Andis Žukauskas198225 kmVeselības klase KungiLielvārde
Astra Laugale197025 kmVeselības klase DāmasRīga
Ronalds Lapinskis198425 kmVeselības klase KungiRīga
Andris Karlsons197525 kmVeselības klase KungiStopiņi velo
Gundars Reidzāns199025 kmVeselības klase KungiGarām ejot
Maris Kusners198525 kmVeselības klase KungiRamkalniLedurga
Oskars Blumbergs200325 kmV16KS Sporta klubsIkšķile
Ronalds Blumbergs200325 kmV16KS Sporta klubsIkšķile
Ģirts Blumbergs197125 kmVeselības klase KungiIkšķile
Iveta Rožkalne198125 kmVeselības klase DāmasRīga
Jānis Fišeris199125 kmVeselības klase KungiOgre
Sandis Sokolovs197625 kmVeselības klase KungiRīgas SatiksmeRīga
Harijs Pūre196825 kmVeselības klase KungiRīgas SatiksmeRīga
Lauris Biezbārdis197625 kmVeselības klase KungiRīgas SatiksmeRīga
Jānis Levitass198925 kmVeselības klase KungiSK PriekuļiPriekuļi
Šarlote Elza Medne200125 kmS16KS Sporta klubs
Alberts Smilktens200525 kmV15KS Sporta klubs
Aigars Lebedoks197325 kmVeselības klase KungiSigulda
Aigars Matisovs197925 kmVeselības klase Kungielpo teamRIga
Aivars Skridulis198925 kmVeselības klase KungiVW Komerctransports-Veloprofs.lvRīga
Uģis Znatnajs196525 kmVeselības klase KungiBuļļuciemsJūrmala
Vladislavs Peticonoks198225 kmVeselības klase KungiVELO+Jurmala
Aleksandrs Pridorožnijs199125 kmVeselības klase KungiRīga
Helvijs Kancers200825 kmV12BELO Cycling ProjectRīga
Renārs Kancers200425 kmV15BELO Cycling ProjectRīga
Pēteris Strautmanis195925 kmVeselības klase KungiMārupe
Sanita Ločmele198325 kmVeselības klase DāmasWunder LatviaValmiera
Jānis Mellis197525 kmVeselības klase Kungiisk ZBFizkultūraOgre
Krišjānis Vīksna198425 kmVeselības klase KungiTukums
Kaspars Artamonovs198725 kmVeselības klase Kungielpo teamRīga
Jānis Auziņš199025 kmVeselības klase KungiRīga
Roberts Eberliņš198525 kmVeselības klase KungiVW Komerctransports-Veloprofs.lvRīga
Raimonds Mikšis198325 kmVeselības klase KungiĪstie večiRīga
Uldis Leimanis198025 kmVeselības klase Kungi#groheteamlatviaJūrmala
Vidvuds Ziediņš197025 kmVeselības klase KungiElpo teamĶekava
Eldars Šarafutdinovs198325 kmVeselības klase KungiEndurace appRīga
Alekss Kristofers Rudzītis200525 kmV15Jūrmala
Guntars Rudzītis198025 kmVeselības klase KungiJūrmala
Roberts Šveicers198725 kmVeselības klase KungiVELO ROBISOgre
Alvis Tribockis198025 kmVeselības klase KungiOgre
Rihards Rieka199725 kmVeselības klase KungiVelohooligansRīga
Andris Dimants197925 kmVeselības klase KungiTREKOgre
Maksims Liverss200825 kmV12BELO Cycling ProjectRīga
Raivis Ozols199325 kmVeselības klase KungiRīga
Mārtiņš Bērziņš199125 kmVeselības klase KungiDobele
Mareks Pučinskis197325 kmVeselības klase Kungi--
Jurģis Buļs198925 kmVeselības klase KungiAVE KurjersRīga
Jānis Megnis197125 kmVeselības klase KungiKuldīga
Uldis Jegurs198925 kmVeselības klase Kungielpo teamSigulda
Roberts Sankevičs198725 kmVeselības klase KungiAVE urjersRīga
Andrejs Ivašins197225 kmVeselības klase Kungi
Jānis Kļimenkovs198425 kmVeselības klase Kungi
Jānis Zaļais198525 kmVeselības klase Kungi
Mintauts Buks195325 kmVeselības klase KungiKaķīškalnsSigulda
Jānis Ratnieks197225 kmVeselības klase KungiBaloži
Agris Špons198325 kmVeselības klase KungiRīga
Edvards Kreismanis198725 kmVeselības klase Kungi
Ivars Īverts198725 kmVeselības klase Kungi
Oskars Vanags198825 kmVeselības klase KungiOgre
Ilvija Ziemele197425 kmVeselības klase DāmasSigulda
Raivis Klieders197225 kmVeselības klase Kungi
Mārcis Klieders200625 kmV15Lizums
Jevgenijs Bakuzis198325 kmVeselības klase KungiRiga
Mihails Janins197925 kmVeselības klase KungiRiga
Kristīne Kliedere197625 kmVeselības klase DāmasLizums
Niks Zlobins200225 kmV16SeloniaAknīste
Kristaps Jaunozoliņš199025 kmVeselības klase KungiRiga
Inna Juršēviča197325 kmVeselības klase DāmasSK PriekuļiCēsis
Igors Juršēvičs197025 kmVeselības klase KungiSK PriekuļiCēsis
Ivo Ozols198425 kmVeselības klase KungiVelotreniņi/SufferfestRīga
Dainis Skrūzmanis197025 kmVeselības klase KungiLiVelo / Zelta ZemeLīvāni
Roberts Mālnieks196125 kmVeselības klase KungiLiVelo / Zelta ZemeLīvāni
Bruno Brēde200725 kmV12LiVelo / Zelta ZemeRīga
Armands Macijevskis200125 kmV16LiVelo / Zelta ZemeIlūkstes nov.
Artis Fjodorovs200225 kmV16LiVelo / Zelta ZemeIlūkste
Jānis Baumanis198825 kmVeselības klase KungiJāņupe
Martins Klints198325 kmVeselības klase KungiKrauzers MTBTalsi
Edgars Lācis198425 kmVeselības klase KungiJūrmala
Konstantīns Fjodorovs198625 kmVeselības klase KungiOgre
Māris Lūsis197825 kmVeselības klase KungiThe HUB Cafe / PAIN CAVERīga
Edijs Šaicāns198625 kmVeselības klase KungiRīga
Ieva Jurēviča200925 kmS12RRS/ALFA-VendenRīga
Māris Jurēvičs198025 kmVeselības klase KungiVendenRīga
Toms Grīnbergs198425 kmVeselības klase Kungi
Mārtiņš Garais199025 kmVeselības klase KungiRīga
Valts Laicāns197925 kmVeselības klase KungiSporta klubs WENDIBaltezers
Armands Bāris198325 kmVeselības klase KungiTomes TīģeriRīga
Kaspars Vaisūns197625 kmVeselības klase KungiMySportRiga
Kārlis Švalbe199225 kmVeselības klase Kungi
Anete Ozola199425 kmVeselības klase Dāmas
Edgars Maurmanis197925 kmVeselības klase Kungi
Vitalijs Serzans199225 kmVeselības klase KungiMTB Garkalne
Viktors Andžāns199325 kmVeselības klase KungiSuntaži
Gustavs Krasts200625 kmV15NN Sporta klubsUlbroka
Uldis Apsitis197625 kmVeselības klase KungiFjord SoftwareTinuzi
Vladimirs Starčenko198725 kmVeselības klase KungiPļaviņas
Gundars Eimanis199625 kmVeselības klase KungiVelohooligansGrundzāle
Edgars Ārgalis198725 kmVeselības klase KungiVelohooligansValka
Mārtiņš Dzelmītis197925 kmVeselības klase KungiLielvārde
Elīna Banga197525 kmVeselības klase DāmasRERE GRUPABaldone
Sergejs Apsītis196225 kmVeselības klase KungiRiga
Jānis Ogorodņikovs198825 kmVeselības klase KungiBaudalusMadona
Ivars Jansons196625 kmVeselības klase KungiRīga
Aldis Lipskis196225 kmVeselības klase KungiRīga
Roberts Jaunzems198725 kmVeselības klase KungiRīga
Monta Vīgante199225 kmVeselības klase Dāmas
Mārtiņš Grigorjevs198225 kmVeselības klase KungiOlaine
Gatis Pakalniņš198425 kmVeselības klase KungiIkšķile VeloIkšķile
Laura Ramane199025 kmVeselības klase DāmasBauskas sporta centrs "Mēmele"Bauska
Agris Podiņš198825 kmVeselības klase KungiVelohooligansValka
Kristaps Kazarevskis198525 kmVeselības klase KungiOgre / Nesēdi MājāsOgre
Arnolds Zariņš200425 kmV15SPORTA KLUBS WENDICēsis
Jēkabs Vītols200125 kmV16VW Komerctransports-Veloprofs.lvSigulda
Edijs Ramiņš197625 kmVeselības klase KungiSECEĶekava
Ilze Štila197625 kmVeselības klase DāmasSECEĶekava
Ivo Bombāns200225 kmV16Ogres nov.
Kārlis Dzalbs197225 kmVeselības klase Kungi
Zane Ķelpe199325 kmVeselības klase DāmasMTB GarkalneRīga
Sandris Līdums197025 kmVeselības klase KungiTrojaRīga
Jānis Bautris197625 kmVeselības klase KungiTrojaRīga
Renārs Silanžs200325 kmV16Rīga
Modris Krauja196725 kmVeselības klase KungiTrojaRīga
Ingus Bunkovskis197625 kmVeselības klase Kungi
Sandris Kirovainis198825 kmVeselības klase KungiRīga
Artūrs Amats198925 kmVeselības klase KungiSandris LatveMētriena
Kārlis Mazurs199125 kmVeselības klase KungiJūrmala
Andris Atslēga198425 kmVeselības klase Kungi
Andrejs Galaganovs197625 kmVeselības klase KungiIkšķile
Dzintars Plotņikovs197225 kmVeselības klase KungiDTG-MySportRīga
Aivis Ieviņš197425 kmVeselības klase KungiFREMAXRīga
Oskars Jaunberzins200325 kmV16Velorīts GulbeneGulbene
Ritvars Bušs199425 kmVeselības klase KungiĶegums
Jānis Štāls197825 kmVeselības klase KungiKatlakalns
Raimonds Straume197125 kmVeselības klase KungiRiga
Edvards Gedrovics200925 kmV12VELLAPĒDARĪGA
Artis Gedrovics196325 kmVeselības klase KungiVELLAPĒDARĪGA
Aigars Umblejs196625 kmVeselības klase KungiSigulda
Kristaps Daugavietis198825 kmVeselības klase KungiHard Čangal Reising TīmMarupe
Roberts Daugulis198525 kmVeselības klase KungiHard Čangal Reising TīmLīvāni
Māris Āķītis197525 kmVeselības klase KungiPicture Happy MTBRīga
Uvis Dambergs198625 kmVeselības klase Kungi
Oskars Ārgalis198625 kmVeselības klase KungiVelohooligansRīga
Jānis Kalniņš195425 kmVeselības klase KungiLi Velo Zelta ZemeSkaistkalne
Raimonda Meldrāja197125 kmVeselības klase Dāmas-Ķekava
Andis Stafeckis198925 kmVeselības klase KungiInfinitumMārupe
Valdis Pelšs199025 kmVeselības klase KungiRīga
Kristaps Kancāns198125 kmVeselības klase KungiJaunsardze
Mārcis Rokjānis198425 kmVeselības klase Kungi
artis zagatins197725 kmVeselības klase Kungi-Rīga
Žanis Marģers Kalniņš200225 kmV16Jaunsardze
Markuss Zvaigzne200625 kmV15Jaunsardze
Francis Virtmanis200225 kmV16Jaunsardze
Rūdolfs Sebastians200425 kmV15Jaunsardze
Viestards Kalniņš200525 kmV15Jaunsardze
Zelma Margarita Krekle200425 kmS15Jaunsardze
Sandija Gunta Edvardsone200525 kmS15Jaunsardze
Austra Krone200625 kmS15Jaunsardze
Reinis Keiselis200725 kmV12PulsaarBaldone
Jānis Leinerts197425 kmVeselības klase Kungi
Mareks Balodis200125 kmV16ZZKRiga
Rodžers Petaks200125 kmV16ZZKCēsis
Arvo Godiņš200225 kmV16ZZKCēsis
Arvo Poļakovs198525 kmVeselības klase Kungi
Mārtiņš Daļeckis198625 kmVeselības klase KungiPulsaar
Jānis Keiselis197225 kmVeselības klase KungiPulsaar
Sandijs Kļaviņš199325 kmVeselības klase KungiPulsaar
Juris Libers197425 kmVeselības klase Kungivelocom.lvRīga
Armands Pivors198025 kmVeselības klase KungiOgre/ Nesēdi mājāsOgre
Andres Serrano197025 kmVeselības klase KungiVelotrenini/SufferfestRiga
Uldis Platnieks197925 kmVeselības klase KungiValka
Edijs Jurgensons198425 kmVeselības klase KungiSpecializedOgre
Ilgonis Smildziņš195825 kmVeselības klase KungiGraanul PelletsInčukalns
Mārtiņš Vanags198125 kmVeselības klase KungiBaldones velokomandaBaldone
Artūrs Bautris199025 kmVeselības klase KungiGraanul Pelletsinčukalns
Artūrs Sprudzāns198525 kmVeselības klase KungiRīga
Māris Zudāns197025 kmVeselības klase KungiOgre
Mārtiņš Logins197325 kmVeselības klase KungiLatvian Loppet TeamIkšķile
Raimonds Bruks197125 kmVeselības klase KungiLivelo/Zelta ZemeJēkabpils
ivare gotre200025 kmVeselības klase Kungiriga
Kārlis Smildziņš199025 kmVeselības klase KungiGraanul PelletsBaldone
Anna Vītola200325 kmS16Sigulda
Airisa Bērziņa196725 kmVeselības klase DāmasĶīpsalas veloklubsValmiera
Helēna Mūrniece200125 kmS16Volkswagen - Veloprofs.lvRīga
Vjačeslavs Gajevskis196725 kmVeselības klase Kungi
Oskars Urbanovičs199225 kmVeselības klase KungiOgreOgre
Eduards Tarnovskis198925 kmVeselības klase KungiRīga
Ģirts Indrijaitis198125 kmVeselības klase KungiOgre
Mārtiņš Bramanis198625 kmVeselības klase KungiOgreOgre
Andris Zelčs198825 kmVeselības klase Kungi
Gatis Ziemelis198325 kmVeselības klase KungiLīvāni
Miks Meijers200725 kmV12
Andris Aress198725 kmVeselības klase Kungi
Arvids Zants199625 kmVeselības klase KungiPatria BottecchiaSmiltene
Mārtiņš Ice2010BērnuZ9VeloLifestyle/SmiltenesBJSSSmiltene
Hūberts Slaide2015BērnuZM5Baldones LauvasRīga
Ralfs Slaide2013BērnuZ7Baldones LauvasRīga
Emīlija Slaide2007BērnuM12Baldones LauvasRīga
Emīls Lācis2013BērnuZ7Jūrmala
Beatrise Fokrota2010BērnuM9SK "ASI"Ikšķile
Samanta Celitāne2011BērnuM9Garām ejotRīga
Marats Zils2010BērnuZ9LMTOgre
Elīna Valdberga2013BērnuM7RiteņvasaraOlaine
Arsenijs Podoroga2014BērnuZM5RiteņvasaraSalaspils
Jekaterīna Podoroga2017BērnuZM3RiteņvasaraSalaspils
Kristers Karlsons2010BērnuZ9Stopiņi velo/RRS AlfaUlbroka
Milena Karlsone2013BērnuM7
Ričards Hansons2009BērnuZ12BELO Cycling ProjectRīga
Katrīna Hansone2012BērnuM7BELO Cycling ProjectRīga
Artūrs Hansons2016BērnuZM3RiteņvasaraRīga
Adrians Drāka2012BērnuZ7Rīga
Ralfs Bernāts2012BērnuZ7RiteņvasaraRīga
Everts Apinis2016BērnuZM3Rīga
Laura Mundure2012BērnuM7Kegums
Reinis Mundurs2016BērnuZM3Ķegums
Deniss Semeņenko2012BērnuZ7RRS AlfaRīga
Valērija Semeņenko2014BērnuZM5Rīga
Maksims Livers2008BērnuZ12Belo Cycling ProjectRīga
Elviss Megnis2009BērnuZ12Kuldīga
Edžus Klieders2013BērnuZ7Lizums
Mareks Jaudzems2007BērnuZ12SeloniaViesīte
Sofija Šaicāne2013BērnuM7Rīga
Dominiks-Jēkabs Jurēvičs2016BērnuZM3169.b.d.Rīga
Helēna Grīnberga2011BērnuM9
Pēteris Grīnbergs2014BērnuZM5
Tīna Teiviša2013BērnuM7RiteņvasaraRīga
Rinalds Bāris2010BērnuZ9Tomes TīģeriRiga
Ramona Bāre2011BērnuM9Tomes TīģeriRīga
Renāte Bāre2017BērnuZM3Tomes TīģeriRīga
Sergejs Trudovojs2008BērnuZ12Riga
Mihaels Trudovojs2016BērnuZM3Riga
Tatjana Trudovaja2014BērnuZM5Riga
Adrians Bleks2012BērnuZ7Carnikava
Karolaina Druka-Jaunzeme2014BērnuZM5SK ASI / RiteņvasaraRīga
Laura Lāce2015BērnuZM5
Rūdolfs Smilga2008BērnuZ12SECEĶekava
Daniels Ramiņš2007BērnuZ12SECEĶekava
Kristers Štrauhmanis2009BērnuZ12Baldones riteņbraukšanas nodaļaSalaspils
Oskars Štrauhmanis2011BērnuZ9Baldones riteņbraukšanas nodaļaSalaspils
Evelina Janauska2012BērnuM7Salaspils
Rinalds Riņķis2012BērnuZ7
Letīcija Ieviņa2008BērnuM12YUASARīga
Pēteris Andžāns2012BērnuZ7Ogre
Jēkabs Andžāns2013BērnuZ7Ogre
Ance Andžāne2016BērnuZM3Ogre
Tajana Makarova2016BērnuZM3Rīga
Augusts Elmeris2014BērnuZM5Daugmale
Marts Elmeris2014BērnuZM5Baldones Riteņbraukšanas Nodaļa
Olivers Vaisūns2011BērnuZ9Baldones Riteņbraukšanas Nodaļa
Robins Elmeris2012BērnuZ7Baldones Riteņbraukšanas Nodaļa
Otto Kaņeps-Kalniņš2011BērnuZ9Baldones Riteņbraukšanas Nodaļa
Loreta Vaisūna2008BērnuM12Baldones Riteņbraukšanas Nodaļa
Toms Daniels Baumerts2008BērnuZ12Baldones Riteņbraukšanas Nodaļa
Valts Vilcāns2009BērnuZ12Baldones Riteņbraukšanas Nodaļa
Nelli Bakuze2010BērnuM9Riga
Mārtiņš Banka2007BērnuZ12Jaunsardze
Emīls Margevičs2015BērnuZM5Ikšķile
Alvis Pivors2009BērnuZ12Ogre/ Nesēdi mājāsOgre
Teodors Kambala2009BērnuZ12RRS AlfaRīga
Annija Lazdiņa2014BērnuZM54sekundesAlūksne
Edvards Dāgs Kittelis2009BērnuZ12Rīga
Ralfs Farino2011BērnuZ9"Bitītes"Jumprava
Maija Meijere2013BērnuM7
Artūrs Aress2014BērnuZM5

Nolikumā noteikto dalības maksu iespējams apmaksāt šādos veidos:

  • Ar pārskaitījumu uz zemāk redzamajiem rekvizītiem:
    Sporta klubs MySport
    Reģ. nr. 40008180429
    Konts: LV86HABA0551033709461
  • Veikalā MySport Rīgā Dārzciema ielā 60

Maksājuma informācijā jānorāda dalībnieka vārds uzvārds, dzimšanas gads un grupa kurā startē.

Dalībnieka pieteikums tiek pieņemts tikai pēc pilnas dalības maksas apmaksas.

Katras reģistrēšanās kārtas dalības maksa ir spēkā, ja to esam saņēmuši līdz norādītās pieteikšanās kārtas beigām.

Jautājumu gadījumā lūdzam rakstīt uz lauris@my-sport.lv

<< Atpakaļ uz sacensību lapu